Беру кефір і готую цю смакоту всього за 10 хвилин! Мій чоловік з’їдає по 10 штук за раз! Мене навчила так готувати бабуся, дуже смачно!
Інгредієнти:
Тісто:
- Йогурт або кефір 400 мл.
- Цукор 1 ст. л.
- Сіль 1 ч. л.
- Олія 3 ст. л.
- Гаряча вода 50 мл.
- Борошно 400 г
- Розпушувач 1 ч. л.
Начинка:
- Яловичий фарш 500 г
- Сіль, коріандр за смаком
- Вершки 20% 150 мл.
- Олія для обсмажування
Приготування:
Тісто:
Змішую кефір з цукром та сіллю, додаю олію, перемішую. Тоді вливаю гарячу воду, перемішую. Просіюю борошно та розпушувач, замішую тісто руками. Перекладаю тісто у миску, змащену олією і накриваю харчовою плівкою та залишаю на 20 хвилин.
Начинка:
На сковорідці розігріваю олію та обсмажую фарш, помішуючи. Додаю сіль, коріандр та вершки, перемішую до готовності. Начинку охолоджую у мисці, перебиваю блендером в однорідну масу.
Ділю тісто на 10 шматочків, розкачую руками коржики і викладаю начинку. Формую пиріжки, щільно защіпаючи тісто.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості.

Смачного!
