Обожнюю готувати за цим рецептом! Це неймовірно смачно та просто готується із звичайних продуктів! Знімаю капелюх перед тим, хто вигадав цей рецепт!
Інгредієнти:
Тісто:
- Борошно 500-550 г
- Сіль 1 ч. л.
- Вода 300 мл
- Вершкове масло розтоплене 230 г (для змащення)
Начинка:
- Фарш 500 г
- Цибуля 1 шт.
- Сіль, перець за смаком
- Яєчний жовток 1 шт. + молоко 1 ч. л. (для змащення)
Приготування:
Тісто:
Змішую борошно з сіллю, вливаю воду, замішую тісто руками. Накриваю тісто і залишаю на 30 хвилин. Потім ділю тісто на 14 частин, формую кульки, накриваю харчовою плівкою на 10 хвилин відпочити. З кульок розкачую коржики, змащую розтопленим маслом і складаю в дві стопки один на одного по 7 коржиків. Накриваю харчовою плівкою, ставлю в холодильник на 10 хвилин.

Начинка:
До фаршу дрібно нарізаю цибулю, додаю сіль та перець, замішую руками.

Беру першу стопку коржиків та розкачую у прямокутний пласт, розрізаю на квадратики, викладаю начинку, защипую тісто.

Викладаю на форму для випікання застелену пергаментом. Змащую збитим жовтком з молоком. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 30-35 хвилин.

Смачного!

Масло 230 гр.для змащування? Пачка масла 180 гр.в магазині.
Добрий день, тісто змащую щедро, кожен коржик, тому така вага масла !)