Знімаю капелюх перед автором рецепта! Це просто ВАУ — швидко, дешево і дуже смачно

Обожнюю готувати за цим рецептом! Це неймовірно смачно та просто готується із звичайних продуктів! Знімаю капелюх перед тим, хто вигадав цей рецепт!

Інгредієнти:

Тісто:

  • Борошно 500-550 г
  • Сіль 1 ч. л.
  • Вода 300 мл
  • Вершкове масло розтоплене 230 г (для змащення)

Начинка:

  • Фарш 500 г
  • Цибуля 1 шт.
  • Сіль, перець за смаком
  • Яєчний жовток 1 шт. + молоко 1 ч. л. (для змащення)

Приготування:

Тісто:

Змішую борошно з сіллю, вливаю воду, замішую тісто руками. Накриваю тісто і залишаю на 30 хвилин. Потім ділю тісто на 14 частин, формую кульки, накриваю харчовою плівкою на 10 хвилин відпочити. З кульок розкачую коржики, змащую розтопленим маслом і складаю в дві стопки один на одного по 7 коржиків. Накриваю харчовою плівкою, ставлю в холодильник на 10 хвилин.

Начинка:

До фаршу дрібно нарізаю цибулю, додаю сіль та перець, замішую руками.

Беру першу стопку коржиків та розкачую у прямокутний пласт, розрізаю на квадратики, викладаю начинку, защипую тісто.

Викладаю на форму для випікання застелену пергаментом. Змащую збитим жовтком з молоком. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 30-35 хвилин.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

    • Добрий день, тісто змащую щедро, кожен коржик, тому така вага масла !)