Беру буряк + банку горошку — Боже як смачно виходить. Їм 4-тий день і не можу наїстись

Беру буряк і банку горошку та готую смачний салат з простих продуктів. Такого смачного салатика я вже давно не їла, не можу ним наїстись! А ще всі мене похвалили!

Інгредієнти:

  • Відварений буряк – 2 шт. (500 г)
  • Оселедець – 1 шт.
  • Зелений горошок – 1 б.
  • Зелена цибуля – 20 г
  • Кріп – 20 г
  • Сіль, чорний перець за смаком
  • Олія – 3 ст. л.

Приготування:

Відварений буряк нарізаю кубиками.

Оселедець нарізаю кубиками. Всипаю зелений горошок.

Подрібнюю зелену цибулю та кріп.

Додаю сіль, перець та олію, перемішую.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here