Сьогодні я знову балую своїх домашніх тим, що вони обожнюють – булочками! Такі ніжні, і ароматною сирною начинкою! Рецепт дуже простий, зі звичайних продуктів, тут справиться кожна господиня!
Інгредієнти:
Тісто:
- Молоко тепле 200 мл.
- Дріжджі живі 20 г
- Цукор 80 г
- Сіль 10 г
- Ванілін дрібка
- Яйце 1 шт.
- Олія 80 г
- Борошно 500 г
Начинка:
- Сир кисломолочний 500 г
- Цукор 100 г
- Шоколадні каплі або родзинки 100 г
- Яєчний жовток 1 шт. + молоко 2 ст. л. (для змащування)
Приготування:
Змішую тепле молоко, дріжджі, цукор, сіль та ванілін. Додаю яйце, перемішую. Вливаю 1/3 частину олії, перемішую. Просіюю частинами борошно та замішую тісто руками, в кінці підмішую олію, яку залишала. Перекладаю тісто у миску, змащену олією і накриваю харчовою плівкою та залишаю на 40-60 хвилин. Потім ділю тісто на 9 шматочків по 103 г, формую кульки, накриваю харчовою плівкою на 10-15 хвилин відпочити.
Для начинки змішую просто виделкою кисломолочний сир з цукром, також додаю шоколадні каплі або родзинки. Тепер з кульок тіста розкачую коржики, розміром з долоню. Роблю надрізи з обох боків, викладаю всередину начинку. Накриваю начинку тими краями, де є надрізи, формую пиріжки у вигляді човників, щільно защіпаю тісто.

Викладаю пиріжки на форму для випікання застелену пергаментом. Змащую збитим жовтком з молоком, залишаю на на 10-15 хвилин відпочити. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 25 хвилин.

Смачного!
