У вас є молоко? — у Львові навчили: «Різдвяний Десерт» без духовки, смачніший за «Наполеон»

Приготую дуже просто різдвяний десерт за 5 хвилин! Лише молоко та згущене молоко! Без випікання! Настільки смачний, що я б із задоволенням їла його тричі на день! 

Інгредієнти:

  • 1 л молока
  • 300 г згущеного молока
  • 10 г ванільного цукру
  • 150 г кукурудзяного крохмалю
  • 20 г масла вершкового
  • кокосова стружка

Приготування:

У каструлю вливаю молоко, додаю згущене молоко, перемішую. Додаю ванільний цукор та крохмаль, перемішую. Ставлю на вогонь, добре перемішую, поки крохмаль повністю не розчиниться. Варю на середньому вогні, постійно помішуючи, поки суміш не загусне. Забираю з вогню і одразу в гарячу масу додаю м’яке масло, перемішую міксером до однорідності та пишності.

Перекладаю у форму для тортика, посипаю кокосовою стружкою. Даю охолонути, накриваю харчовою плівкою та ставлю в холодильник на 3-4 години.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here