Сьогодні з вами приготую на сніданок дуже швидкі, смачні подушечки! Рецепт дуже простий, без яєць і цукру, потрібно всього три інгредієнти і сніданок готовий!
Інгредієнти:
- борошно 300 г
- сіль дрібка
- ванілін дрібка за бажанням
- молоко 150 мл
- масло вершкове розтоплене 50 г
- олія для смаження
- цукрова пудра для посипання
Приготування:
Просіюю у миску борошно, дода сіль, ваніль, молоко та розтоплене масло, замішую тісто руками. Кладу тісто у пакет відпочити на 20 хвилин. Розкачую тісто на столі та нарізаю квадратиками.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості. Викладаю на паперові рушники, щоб позбутись зайвої олії.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!
