Цей салат бездоганний! Готую майже кожен день! Всі шукають цей салат на столі! А я поділюсь з вами моїм улюбленим та простим рецептом!
Інгредієнти:
- будь-яка ковбаса – 200 г
- мариновані огірки – 2 шт.
- болгарський перець – 1 шт.
- варені яйця – 3 шт.
- петрушка – 0,5 пучка
Соус:
- сметана – 3 ст. л.
- гірчиця в зернах – 1 ч. л.
- сіль, чорний перець – по 0.5 ч. л.
- лимонний сік – 1 ст. л.
Приготування:
Ковбасу нарізаю соломкою, огірки півкільцями, перець соломкою. Варені яйця кубиками. Все кладу у миску.

Подрібнюю петрушку. В окремій мисці змішую сметану, гірчицю, сіль, перець та лимонний сік. Додаю соус до салату, перемішую.

Смачного!
