Я з цього тіста все роблю — воно найкраще. Рецепт мій, сама його пишу. Пиріжки, які не черствіють

Маю для вас найкращий рецепт тіста на воді! Пиріжки на цьому тісті у мене завжди неперевершені! Лишаю їх на столі хоч на 5 днів, хоч на тиждень – завжди м’які!

Інгредієнти:

  • вода 500 мл.
  • цукор 200 г
  • сіль 1 ч. л.
  • олія 140 мл.
  • борошно 1 кг.
  • дріжджі живі 30-50 г
  • начинка будь-яка

Приготування:

Доводжу до кипіння воду, всипаю цукор, залишаю покипіти до розчинення цукру. Всипаю сіль і вливаю олію. Кип’ячу ще 1-2 хвилини. Охолоджую до 40 градусів. Потім кришу живі дріжджі, замішую руками тісто. Коли роблю тісто для солодкої начинки, додаю ще ванільний цукор. Перекладаю тісто у миску, накриваю плівкою та залишаю для підйому у два рази в теплому місці.

Тепер з тіста відщипую шматочки, формую кульки. Накриваю рушником на 10-15 хвилин. Розкачую на столі у маленькі коржики, вкладаю начинку, солодку чи солону, за смаком! Защіпаю щільно краї тіста і формую пиріжки улюбленим способом.

Роблю смажені пиріжки на сковороді. Смажу на розігрітій олії з кожної сторони до рум’яності.

Випікаю пиріжки в духовці. Викладаю їх на деко застелене пергаментом, змащую збитим жовтком з молоком. Для випікання потрібно приблизно 15-20 хвилин і 170-180 градусів. Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here