Улюблений пиріг чоловіка і мій! З задоволенням готую таку смакоту за простим рецептом свекрухи! Можна їсти щодня!
Інгредієнти:
Тісто:
- 180 г борошна
- 0,5 ч. л. розпушувача
- 80 г масла вершкове (заморожене)
- 1 яйце
- дрібка солі
- 50 г цукру
Сметанкова заливка:
- 250-300 г ягід ( полуниця, чорниця, малина, черешня)
- 1 яйце
- дрібка солі
- 100 г цукру
- 1 ч. л. ванільний цукор
- 350 г сметани (чим жирніша тим краще)
- 25 г кукурудзяного крохмалю
Приготування:
Тісто:
Просіюю борошно та розпушувач у миску, на терці натираю масло, перетираю у крихту. Додаю яйце, сіль, цукор, замішую тісто руками. Форму 24 см діаметром, низ 20 см, змащую вершковим маслом, на дно кладу пергамент, викладаю усе тісто, формуючи бортики. Ставлю в холодильник на деякий час.

Сметанкова заливка:
Викладаю на тісто ягоди. В окремій мисці змішую яйце з сіллю, цукром та ванільним цукром. Додаю сметану, перемішую до однорідності. В кінці замішую крохмаль. Вливаю заливку у форму на ягоди.

Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 40-50 хвилин. Прикрашаю за бажанням цукровою пудрою, смачного!
