«Сметана + Жменька ягід». Чоловіка «Любимий» пиріг: Свекруха нарешті дала рецепт

Улюблений пиріг чоловіка і мій! З задоволенням готую таку смакоту за простим рецептом свекрухи! Можна їсти щодня!

Інгредієнти:

Тісто:

  • 180 г борошна
  • 0,5 ч. л. розпушувача
  • 80 г масла вершкове (заморожене)
  • 1 яйце
  • дрібка солі
  • 50 г цукру

Сметанкова заливка:

  • 250-300 г ягід ( полуниця, чорниця, малина, черешня)
  • 1 яйце
  • дрібка солі
  • 100 г цукру
  • 1 ч. л. ванільний цукор
  • 350 г сметани (чим жирніша тим краще)
  • 25 г кукурудзяного крохмалю

Приготування:

Тісто:

Просіюю борошно та розпушувач у миску, на терці натираю масло, перетираю у крихту. Додаю яйце, сіль, цукор, замішую тісто руками. Форму 24 см діаметром, низ 20 см, змащую вершковим маслом, на дно кладу пергамент, викладаю усе тісто, формуючи бортики. Ставлю в холодильник на деякий час.

Сметанкова заливка:

Викладаю на тісто ягоди. В окремій мисці змішую яйце з сіллю, цукром та ванільним цукром. Додаю сметану, перемішую до однорідності. В кінці замішую крохмаль. Вливаю заливку у форму на ягоди.

Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 40-50 хвилин. Прикрашаю за бажанням цукровою пудрою, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here