Знайшла новий рецепт дуже смачного пирога і тепер можу сказати, що закохалась у нього! Ще так просто я нічого не готувала!
Інгредієнти:
Тісто:
- Борошно – 0,5 л банка
- Розпушувач – 18 г
- Масло вершкове – 250 г
- Ванільний цукор – дрібка
- Цукор – 10 ст. л.
- Сметана – 1-2 ст. л.
- Яєчні жовтки – 4 шт.
Додатково:
- Манна крупа – 1 ст. л.
- Яблука – 1 кг.
Білкова маса:
- Яєчні білки – 4 шт.
- Цукор – 6 ст. л.
- Кисіль лимонний – 1 п
Приготування:
Тісто:
Борошно з’єдную з розпушувачем, додаю масло і перетираю руками у крихту. Додаю ванільний цукор, цукор, сметану, жовтки і замішую м’яке тісто.

Ділю тісто на 2 частини, 1/3 частину відправляю в морозилку в пакеті.

Більшу частину тіста розподіляю по формі 24 на 29 см. з пергаментним папером.

Посипаю манкою тісто, зверху викладаю почищені й нарізані скибочками яблука (якщо кислі – посипаю цукром).

Білкова маса:
Яєчні білки збиваю міксером в пишну масу, поступово додаючи цукор, наприкінці додаю кисіль і ще раз збиваю.

Викладаю білкову масу на яблука, зверху натираю на терці заморожене тісто. Випікаю в розігрітій до 200 градусів духовці 50 хвилин до готовності.

Нарізаю та смакую!

З заходу України
👍