Просто натираю 1 кабачок і 1 моркву і виходить неймовірно смачно! Це краще і скоріше в приготуванні, ніж піца!
Інгредієнти:
- Кабачок 1 шт.
- Морква 1 шт.
- Солодкий болгарський перець 1 шт.
- Яйця 2 шт.
- Сіль за смаком
- Копчена паприка
- Суміш італійських трав
- Борошно 3 ст. л.
- Моцарела 50 г
Приготування:
Кабачок добре промиваю і натираю на терці, всипаю сіль, перемішую і залишаю на 15 хвилин.

В окрему миску на терці натираю морку.

Солодкий перець нарізаю кубиками, кладу у миску. Відтискаю руками рідину від кабачків, яку вони впустили і кладу у миску. Розбиваю яйце, всипаю сіль, копчену паприку та суміш трав.

Також всипаю борошно та все перемішую до однорідності.

Викладаю у форму застелену пергаментом, випікаю в духовці при 180 градусів 40 хвилин.

Потім виймаю з духовки, посипаю тертим сиром моцарела і випікаю ще в духовці при 180 градусів 15 хвилин.

Нарізаю та смакую!

Як же зберегти цей рецепт?
Дякую!
На здоровʼя)