Сьогодні готуємо найсмачніше морозиво зі сметани. Воно готується дуже просто і швидко, лише з трьох інгредієнтів. Нам знадобиться тільки сметана, згущене молоко та лимон. Давайте скоріше готувати!
Інгредієнти:
- 300 г. сметани (20% і більше)
- 130 г. згущеного молока
- Цедра та сік з ½ лимона
Приготування:
Чим жирніша буде сметана, тим смачніше вийде морозиво (у мене 20%). Насамперед із половинки лимона знімаємо цедру (тільки жовту частину, не торкаючись білої, яка гірчить). Далі, з лимона видавлюємо сік (у мене вийшло приблизно 25 мл соку). Відправляємо до сметани цедру.

Сюди виливаємо і лимонний сік. Я додаю через сито, щоб не потрапили кісточки.

Тепер додаємо згущене молоко і все пробиваємо занурювальним блендером.

Маса для майбутнього морозива готова. Накриваємо контейнер кришкою і забираємо в морозильну камеру. Бажано кожні 30 хвилин діставати та ретельно перемішувати морозиво, щоб у ньому не утворювалися кристалики льоду. Потрібно так перемішати хоча б 5 разів.

Морозиво повністю замерзло. Можна розкладати його креманками і насолоджуватися. Виходить в міру солодке з приємною кислинкою, ароматне та дуже смачне сметанне морозиво.
