Татові огірочки! Квашені огірки з Горілкою Гарячим способом у 3 літрових банках!

Сезон заготовок поволі наближається. Пропоную заготовити на зиму квашені огірки з горілкою. Цей спосіб підійде тим, хто має погріб або прохолодний підвал для зберігання.

Смак у готових огірків буде, як із бочки. Робити їх потрібно у 3 літрових банках.

Інгредієнти:

  • домашні огірки
  • 7 л. води
  • 150 мл. горілки
  • 350 г. камʼяної солі
  • листя хрону
  • парасольки кропу
  • часник
  • чорний і духмʼяний перець
  • лавровий листок

Приготування:

Головний продукт замочити, а банки вимити. Стерилізувати не потрібно. На дно кожної трилітрової тари покладете по листку хрону і кріп з парасольками (2-3 шт.), близько 4 зубчиків часнику, розрізаних навпіл, 2-3 лаврові листи, горошини перців (по 10 шт. чорного та духм’яного). Заповніть огірками догори банки.

Зваріть розсіл: у воду насипте сіль і налийте горілку, доведіть до кипіння і розчиніть усі кристали солі.

Заповніть гарячою заливкою всі банки догори і закрийте щільними капроновими кришками.

Відразу ж виносьте квашені огірки гарячим способом в льох чи підвал, чекати охолодження за кімнатної температури не потрібно. Приблизно через місяць ці огірки заквасяться і їх можна куштувати. Це дуже швидкий рецепт, до того ж, смачний.

Всім вдалих заготовок! Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here