Сьогодні роблю торт з трьома різними коржами і дуже ніжним кремом! Мінімум продуктів, а виходить дуже пишний і красивий торт. Ваша сім’я точно похвалить!
Інгредієнти:
Коржі:
- 3 яйця
- 300 гр. цукру
- 1 ч. л. ванілі
- 1,5 склянки сметани
- 1,5 ч. л. соди
- 280-300 гр. борошна
- склянка родзинок
- склянка маку
- склянка горіхів
Крем:
- 300 гр. м’якого вершкового масла
- 500 гр. згущеного молока
- 120 гр. кокосової стружки для посипки торту
Приготування:
Коржі:
Розбиваю в миску яйця, додаю увесь цукор, ваніль і міксером замішую до білої пишної піни.

Додаю сметану та перемішую лопаткою. Додаю соду, перемішую. Можна трішки пробити міксером для однорідності.

Всипаю борошно та перемішую вінчиком.

Ділю тісто на 3 рівні частини.

У 1 частину всипаю мак, у 2 – промиті та просушені родзинки, у 3 – подрібнені горішки. Усе добре перемішую.

У форму 20 на 30 см. кладу пергамент. Викладаю перше тісто. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 10-15 хвилин.

Випікаю так 3 однакових за розміром коржі.

Крем:
Міксером збиваю м’яке вершкове масло кімнатної температури. Збиваю до пишної білої маси.

Додаю згущене молоко та замішую міксером.

Збираю торт. Перший корж беру горіховий, накладаю крем, другий корж кладу з маком, знову крем. Останній корж у мене з родзинками. Тоді змащую торт повністю кремом.

Присипаю торт зверху і по боках кокосовою стружкою. Залишаю відпочити і пропитатись кремом.

Дуже смачний, обов’язково спробуйте і тіште свої рідних!

Торт до Вашого відома називається “Вишиванка” і цьому рецепту років 50 якщо не більше і він справді дуже смачний.Тільки крем робиться трошки не так.А так загалом усе добре.
Торт-“Три зустрічі”(три встречи,була назва)