Зимові Одеські налисники! Зимові, бо особлива начинка! Одеські, бо готуються не як традиційні!

Покажу ніжний, легкий десерт: наші одеські маленькі млинці з неймовірно ніжною сирною начинкою. Роблю їх дуже скоро, а з’їдаємо ще швидше!

Інгредієнти:

Млинці:

  • 4 яйця
  • 1 л. молока
  • 1 ч. л. кукурудзяного крохмалю
  • 25 гр. олії
  • 0,5 ч. л. солі
  • 1 ч. л. цукру
  • 200 гр. борошна

Начинка:

  • 700 гр. кисломолочного сиру (дивіться, щоб не тік. Був без сироватки)
  • 350 гр. бананів
  • цедра 1 лимона
  • 100 гр. цукрової пудри
  • ваніль щіпка
  • 1 жовток
  • 1 ч. л. манки
  • 100 гр. розтопленого вершкового масла для змащування млинців

Приготування:

Млинці:

Змішую міксером яйця з сіллю та цукром. Додаю частинами борошна та крохмаль. Замішую міксером.

Вливаю частинами молоко та перемішую.

В кінці додаю олію та перемішую. Залишаю тісто на 15-20 хвилин.

Розігріваю трішки олії та нажарюю млинці.

Начинка:

Подрібнюю сир в м’ясорубці або міксером. Додаю цедру лимона, жовток, ваніль, цукрову пудру та манку, перемішую. Банани нарізаю маленькими кубиками та перемішую з сиром.

Млинці розрізаю на 4 частини. Накладаю сирну начинку та закручую млинці.

Викладаю млинці на форму застелену пергаментом. Змащую розтопленим вершковим маслом. Накриваю фольгою. Випікаю у розігрітій духовці до 200 градусів 45 хвилин.

Хай смакує!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here