Різдво Христове зовсім уже близько, а значить саме час поділитись рецептом приготування куті. Я покажу мій улюблений рецепт куті з пшениці. Просто готується і дуже смачно виходить.
Інгредієнти:
- 1 скл. пшеничної крупи для куті (у зернах)
- 3 скл. води (для відварювання крупи)
- 0,5 скл. маку
- 0,5 скл. волоських горіхів
- 0,5 скл. родзинок
- 3-4 ст. л. меду (солодкість регулюйте за смаком)
Приготування:
Заливаю пшеничку крупу водою на 5-6 годин.

Тепер зливаю воду з пшениці, відправляю у каструлю з чистою холодною водою та варю до кип’ятіння. Після кип’ятіння знімаю ложкою пінку, яка утворилась. І варю ще 5 хвилин. Потім зменшую вогонь, прикриваю кришкою та варю до готовності 40-45 хвилин. Коли вода википить, знімаю каструлю з вогню та залишаю охолоджуватись під кришкою.

Родзинки заливаю гарячою водою та залишаю на 10 хвилин. Тоді підсушую на паперових рушничках.

Мак заливаю гарячою водою та проварюю 5 хвилин.

Готовий мак перетираю в ручну, або в блендері.

До пшениці всипаю мак.

Додаю родзинки та подрібнені горішки, мед і все добре перемішую.

Смачної Вечері!
