Коли вдома є яйце, трохи йогурту готую до чаю неймовірну смакоту! Незвичайне печиво з самих звичайних продуктів. Готується без духовки і без метушні. Обов’язково спробуйте – дуже рекомендую.
Інгредієнти:
- яйце – 1 шт
- цукор – 3 ст.л.
- ванільний цукор – 7 г
- натуральний йогурт – 150 г
- олія – 3 ст.л.
- сіль – щіпка
- борошно – 300 г
- розпушувач – 1 ч.л.
Приготування:
У ємність розбиваємо яйце, всипаємо цукор, додаємо олію, солі, ванільного цукру, простий йогурт і ретельно змішуємо.

Борошно перемішуємо з розпушувачем і висипаємо до рідкої суміші. Ретельно змішуємо, замісивши тісто.

Скачуємо за допомогою скалки в коло і вирізаємо кола.

Складаємо кола навпіл і ще раз навпіл.

Викладаємо печеньки в розігріту сковороду з олією. Смажимо з усіх боків до золотистого кольору.
