З одного яйця і склянки йогурту готую смакоту до чаю! Незвичайне печиво зі звичайних продуктів

Коли вдома є яйце, трохи йогурту готую до чаю неймовірну смакоту! Незвичайне печиво з самих звичайних продуктів. Готується без духовки і без метушні. Обов’язково спробуйте – дуже рекомендую.

Інгредієнти:

  • яйце – 1 шт
  • цукор – 3 ст.л.
  • ванільний цукор – 7 г
  • натуральний йогурт – 150 г
  • олія – 3 ст.л.
  • сіль – щіпка
  • борошно – 300 г
  • розпушувач – 1 ч.л.

Приготування:

У ємність розбиваємо яйце, всипаємо цукор, додаємо олію, солі, ванільного цукру, простий йогурт і ретельно змішуємо.

Борошно перемішуємо з розпушувачем і висипаємо до рідкої суміші. Ретельно змішуємо, замісивши тісто.

Скачуємо за допомогою скалки в коло і вирізаємо кола.

Складаємо кола навпіл і ще раз навпіл.

Викладаємо печеньки в розігріту сковороду з олією. Смажимо з усіх боків до золотистого кольору.

Джерело

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here