Восени готую найчастіше саме цей салатик. Тут є усі сезонні овочі і на смак він дуже добрий. Дуже хороша альтернатива Шубі.
Інгредієнти:
- Куряче стегно 1 шт 300 г
- Печериці або лісові гриби 200 г
- Морквина 1 шт 200 г
- Цибуля ріпчаста 1 шт
- Мариновані огірки 3-4 шт
- Кукурудза консервована 100 г
- Яйця 3 шт
- Майонез 100 г
- Петрушка 20 г
- Часник 2-3 зуб.
- Сіль чорний перець за смаком
- Олія для смаження
Маринад для цибулі:
- Сіль 0.5 ч. л.
- Цукор 1 ч. л.
- Оцет 9 % 1 ст. л.
Приготування:
Обжарюємо гриби на сухій сковорідці, щоб випарувалась з них вода.

Замаринуємо цибулю. Дрібно наріжемо її, добавляємо сіль, цукор, оцет та заливаємо кип’ятком. Розмішуємо та залишаємо до повного охолодження.

Нарізаємо кусочками моркву та додаємо обжарюватись з грибами на середньому вогні вже з рослинною олією, до 10 хвилин. Посолимо та поперчимо.

Поки грибочки гарячі, саме час видавити до них часник та розмішати.

У форму викладаємо дрібно нарізане м’ясо. Поливаємо майонезом.

Наступним шаром салату будуть приготовлені гриби та дрібно нарізані огірки.

Також додаємо нарізані квадратиками яйця та знову поливаємо майонезом.

З маринованої цибулі виливаємо воду, та додаємо до салату. Останнім шаром буде кукурудза. Зверху знову робимо сіточку з майонезу.

Прикрашаємо зеленню, готово!
