Дуже смачні сирні брусочки з мого дитинства. Їх завжди готувала бабуся на вихідні і це було маленьке свято для мене.
Великим плюсом є те, що усі продукти завжди є під рукою.
Інгредієнти:
- сир 1 кг.
- сметана 2 ст.л
- яйце 2 шт.
- цукор 2 ст.л
- сіль
- борошно 400 гр.
- ванільний цукор 8 гр.
- сода 1 ч. л.
Приготування:
Кисломолочний сир розминаю виделкою.

Додаю до нього сметану, яйця, цукор і ванільний цукор, щіпку солі, соду. Добре все перемішую.

Просіюю у масу муку і замішую тісто.

Тісто розділяю на 3 частини. Кожну з якої розкочую у прямокутник, як на фото.


Розрізаю його на брусочки і ставлю їх обсмажуватись в добре розігріту сковорідку з олією.

Обсмажую з двох сторін до золотавої скоринки. Потім перекладаю на паперовий рушник, щоб прибрати лишню олію.

Ось така гора смакоти у мене вийшла, присипляю свої сирні брусочки цукровою пудрою.


І зовсім це не сирники. У сирники не додають соду і борошно. А це сирне тісто зовсім інше. Брусочки дуже смачні.
Борошно додають у сирники
Борошно додають у сирники
Сирнмки були завжди смачними. Але до чого тут 90. Хто туди хоче??? Чи може підготовка до тих часів???
Так це ж ті самі сирники
А ще вони називаються “сирники”;)
Насправді не зовсім. Якщо ви помітили тут йде більше борошна і консистенція у цих брусочках інша. Більше схоже на солодке сирне тісто. Дуже смачно з варенням)