Виходять як бочкові, лише у банках! Солю огірки холодним способом за старим сімейним рецептом

Заготовляю за цим методом вже 30 років. І у мене сусіди майже всі тільки цей метод використовують. Тому можете сміло за ним закривати, бо перевірений роками.

Інгредієнти:

  • Огірки середнього розміру
  • Листя хрону
  • Кріп
  • Вишневе листя
  • Горький перець горошком
  • Лавровий лист
  • На 1 л води 100 г кухонної солі

Приготування:

Огірки і зелень промиваю. Всю зелень я крупно нарізаю.

Банки мию з содою, не стерилізую.

На дно баночок кладу свіжу зелень (вся зелень буде внизу), 1 лавровий листочок, перець горошком по 5-6 шт і часник 1-2 зубчика.

Далі щільно викладаю огірки.

Тепер буду робити заливку. На 1 л води я беру 100 г кам’яної солі, розмішую і заливаю по баночках. Пропорції вірні, не хвилюйтесь, що так багато солі.

Під час бродіння розсіл буде трохи витікати, тому краще баночки поставити в якусь ємність. Залишаємо їх так на 3-5 днів.

Ось такі огірки у мене через 4 дні. Молочно-кисле бродіння завершилось. Вони готові! Можна їх закривати.

Розсіл зливаємо і промиваємо баночки з огірками під проточною водою, щоб змити білий наліт з огірків. Кришечки я теж промиваю.

Далі заливаю звичайною холодною водою, краще фільтрованою. І закручую банки.

Зберігаю я їх або в кладовці або в підвалі.

Стоять в мене такі огірочки дуже довго. Люблю цей метод.

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (1)1

Залишити коментар

Drop file here

  1. Я теж багато років користуюся цим методом і дуже задоволена. Просто, легко, без зайвих затрат сил і часу ,а головне – корисно і смачно.

    Відповісти