У нас в сім’ї такі огірочки закриває тільки тато, раніше ми вже виставляли одни рецепт схожих, я прикріплю нижче. А в цьому рецепті ми брали трохи дрібніші огірочки.
Тато вміє їх смачно закрити і що дивно він не возиться, як жінки зі стерилізацією і в нього ще жодна баночка не вистрілила!
Інгредієнти:
- Огірки;
- Зелень для консервації;
- Часник, гострий перець;
- Сіль, 100 г на 1 л води (1 кг солі на 10 л вода).
Приготування:
Промиваємо добре огірки та зелень, яку ви використовуєте для консервації. У нас, те що на фото.

Миємо добре банки і викладаємо на дно зелень, часник часточки, гострий перець шматочками і кладемо огірки, перекладаючи ще зеленню.

Доводимо воду до кипіння та розчиняємо сіль, заливаємо маринад у банки. Банки прикриваємо кришками, ставимо їх у піддони, куди стікатиме маринад при бродінні огірків.

Залишаємо банки на 3 – 5 діб за кімнатної температури.

Зливаємо маринад, промиваємо огірки кілька разів чистою, холодною водою, заливаємо холодною водою та закручуємо кришки.


Зберігаємо у прохолодному місці.
Ви тільки подивіться, які вони красиві! Хочеться вже баночку відкрити!
