Не встигаю викладати на тарілку, чоловік їсть прям із деко ще гарячі.
Дуже смачні кабачки з сиром. Рецепт простий, інгредієнти доступні, а виходить фантастика.
Інгредієнти:
- кабачки 2 шт.
- сухий часник за смаком
- сіль за смаком
- паприка до смаку
- олія 2 ст.л.
- тертий сир 150 гр
- часник 2 зубчики
- сіль за смаком
- зелень за смаком
- майонез 1-2 ст.л
Приготування:
Беремо два середні кабачки і очищаємо від шкірки. Очищений кабачок нарізаємо кільцями, товщиною приблизно півтора сантиметри.
У нарізані кабачки, додаємо на смак паприку, я взяла одну чайну ложку з гіркою, додаю сіль, сушений часник і олію. Перемішую

А доки кабачки маринуються, підготуємо начинку для кабачків.
У миску всипаємо 150 грам сиру, тертого, у мене моцарелла, додаємо тертий часник і столову ложку майонезу, я беру з гірочкою, солимо трошки, додаємо рубану зелень і все добре перемішуємо.

Беремо деко, застелягаємо його пергаментом і викладаємо наші кабачки. Запікаємо їх 10-15 хвилин в розігрітій до 180 градусів духовці.

Далі викладаємо на кабачки начинку і знову ставимо у духовку на 180 градусів, поки не розплавиться сир.

Готово!

Як бачите, все геніальне – просте. Приготуйте і ви, це справді дуже смачно.