Маю для вас дуже швидкий, але неймовірно смачний рецепт нашого улюбленого десерту! Мене мої домашні просять щодня його готувати, я тільки за!
Інгредієнти:
- 100 г пісочного печива
- 250 г полуниці
- 2 ст. л. цукру
- ванільний цукор
Крем:
- 400 мл молока
- 2 ст. л. цукру
- 2 ст. л. кукурудзяного крохмалю
- 125 г йогурту
Приготування:
Пісочне печиво подрібнюю у крихту, всипаю у склянки для десертів. В окрему миску нарізаю полуницю дрібними кубиками, змішую з цукром та ванільним цукром, викладаю на крихту.

Крем:
У каструлю з товстим дном вливаю молоко, додаю цукор та крохмаль, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, варю на середньому вогні, поки не закипить і стане маса густою. Тоді забираю з плити, перемішую і змішую з йогуртом. Викладаю крем у склянки.

Прикрашаю за бажанням шоколадною крихтою та полуницею, смачного!
