«Десерт» за 1 хвилину — Коли хочеться «смачненьке» вже і зараз: Без випічки і клопотів

Маю для вас дуже швидкий, але неймовірно смачний рецепт нашого улюбленого десерту! Мене мої домашні просять щодня його готувати, я тільки за!

Інгредієнти:

  • 100 г пісочного печива
  • 250 г полуниці
  • 2 ст. л. цукру
  • ванільний цукор

Крем:

  • 400 мл молока
  • 2 ст. л. цукру
  • 2 ст. л. кукурудзяного крохмалю
  • 125 г йогурту

Приготування:

Пісочне печиво подрібнюю у крихту, всипаю у склянки для десертів. В окрему миску нарізаю полуницю дрібними кубиками, змішую з цукром та ванільним цукром, викладаю на крихту.

Крем:

У каструлю з товстим дном вливаю молоко, додаю цукор та крохмаль, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, варю на середньому вогні, поки не закипить і стане маса густою. Тоді забираю з плити, перемішую і змішую з йогуртом. Викладаю крем у склянки.

Прикрашаю за бажанням шоколадною крихтою та полуницею, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here