Маю смачний та простий домашній різдвяний десерт для всіх! Цей ніжний десерт з вишні та апельсина ідеально поєднується з чаєм або кавою!
Інгредієнти:
Бісквіт:
- 3 яйця
- дрібка солі
- 80 г цукру
- цедра 1 апельсина
- сік 1 апельсина
- 100 г борошна
- 1 ч. л. розпушувача
Вишнева начинка:
- 150 г вишень
- сік 1 лимона
- 30 г цукру
- 20 г кукурудзяного крохмалю
Ананасовий крем:
- 200 г консервованого ананаса
- 2 яєчні жовтки
- 1 ч. л. ванільного цукру
- 30 г кукурудзяного крохмалю
- 50 г згущеного молока
- сік 1 лимона
- 100 мл збитих вершків
Приготування:
Бісквіт:
Збиваю яйця міксером з дрібкою солі та цукром до пишної та світлої маси. Додаю цедру та сік апельсина, перемішую лопаткою. Просіюю борошно і розпушувач, замішую лопаткою до однорідності. Форму 22-24 см. застеляю пергаментом, змащую олією і виливаю усе тісто. Випікаю 15-20 хвилин при температурі 180 градусів. Бісквіт охолоджую і розрізаю горизонтально на 2 частини.

Вишнева начинка:
У каструлю кладу вишні, вливаю через сито сік лимона, додаю цукор, крохмаль, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до загустіння маси. Перекладаю у миску, накриваю харчовою плівкою в контакт та залишаю охолоджуватись.
Ананасовий крем:
Ананаси нарізаю дрібними кубиками. кладу у каструлю, збиваю блендером в однорідну масу. Додаю жовтки, перемішую вінчиком. Додаю ванільного цукру, крохмалю, перемішую вінчиком. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до загустіння маси. Перекладаю у миску, накриваю харчовою плівкою в контакт та залишаю охолоджуватись. У окрему миску до згущеного молока вливаю через сито лимонний сік, збиваю міксером до пишності. Додаю вершки, збиваю міксером до пишності. Тепер цю масу акуратно змішую лопаткою з охолодженою заварною ананасовою масою. Перекладаю крем у кондитерський мішок.
Складаю тортик. На перший корж викладаю рівний шар крему, роблю бортик з крему. Тоді по середині викладаю усю вишневу масу. Роблю ще раз шар крему. Накриваю другим коржем.

Змащую повністю торт кремом, кондитерським мішком з насадкою викладаю зверху крем. Прикрашаю корицею або какао, ставлю в холодильник на 1 годину. Смачного!

Який розмір форми?
Добрий день, 22-24 см