Маю старий і перевірений роками дуже смачний рецепт тортика! Всі його завжди обожнювали і колись, а зараз ще більше! До чаю ідеальний!
Інгредієнти:
Світлий корж:
- яйця 4 шт.
- дрібка солі
- цукор 150 г
- олія 30 мл
- борошно 130 г
- розпушувач 0,5 ч. л.
Шоколадний корж:
- яйця 4 шт.
- дрібка сіль
- цукор 150 г
- олія 30 мл
- борошно 100 г
- розпушувач 0,5 ч. л.
- какао 30 г
Крем:
- вершки 33% 400 мл
- цукрова пудра 4 ст. л.
- ванільний цукор 8 г
- вершковий сир 200 г
- молоко (для пропитування коржів)
Приготування:
Світлий корж:
Ділю яйця на жовтки та білки. Збиваю спочатку білки міксером з дрібкою солі до білої піни. Додаю поступово цукор, збиваю до пишної та світлої маси. В окрему миску вливаю олію до жовтків, збиваю міксером. Додаю до білкової маси, перемішую лопаткою. Просіюю борошно і розпушувач, замішую лопаткою до однорідності. Викладаю тісто на деко для випікання застелене пергаментом. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 20 хвилин.
Шоколадний корж:
Шоколадний корж замішую так само, тільки з борошном та розпушувачем ще просіюю какао. Випікаю так само.
Два коржі охолоджую, зрізаю краї, які перетворю на крихту для прикрашання. Розрізаю кожен на 2 частини, отримую 4 коржі.

Крем:
У миску вливаю вершки, додаю цукрову пудру, ванільний цукор та вершковий сир. Збиваю міксером до пишності.
Пропитую молоком та перемащую усі коржі кремом. Верх та боки торта також змащую. Посипаю крихтою від коржів.

Нарізаю та смакуємо з чаєм!
