Сливи і яблука! Найкращий випічка до чаю! Всі продукти під рукою, ще й готується швидко!

Беру просто сливи та яблука – найкраща випічка до чаю! Ділюсь рецептом тертого пирога з фруктами.

Інгредієнти:

Начинка:

  • слива – 350 г
  • цукор – 50-100 г
  • крохмаль кукурудзяний – 1 ст. л.
  • яблука – 2-3 шт.

Тісто:

  • борошно – 500 г
  • масло вершкове холодне – 180 г
  • цукор – 100 г
  • сіль – 0,5 ч. л.
  • розпушувач – 1 ч. л.
  • ванілін дрібка
  • сметана – 1 ст. л.
  • яйця – 2 шт.

Приготування:

Начинка:

Сливи розрізаю навпіл, у каструлі змішую з цукром і крохмалем. Ставлю на вогонь вище середнього, проварюю, постійно помішуючи до кипіння. Коли все закипить, варю ще 3-4 хвилини.

Яблука очищаю від шкірки та нарізаю дрібними кубиками. Змішую з сливами.

Тісто:

Борошно з холодним маслом розтираю руками у крихту. Всипаю цукор, сіль, розпушувач, ванілін, додаю сметану та яйця. Всі продукти у мене холодні.  Замішую тісто.

Ділю тісто на 2 часники: більшу і меншу.

Форму 34 на 24 см застеляю пергаментом і викладаю більшу частину тіста, притискаючи до дна і формуючи невеликі бортики. Викладаю фруктову начинку і розрівнюю її.

Меншу частину тіста надриваю руками і розсипаю на верх пирога. Випікаю при 190 градусів 45 хвилин.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here