З’їдаю банку за раз! Сама «ходова» закрутка! Смачніше за лечо і аджику

Приготую сьогодні закуску кабачкову за дуже простим рецептом! Крім того беру ще овочі і смак виходить дуже цікавим і неймовірним!

Інгредієнти:

  • Кабачки 2 кг (вага без шкірки)
  • Сіль щіпка
  • Перець солодкий 500 г
  • Помідори 800 г
  • Олія 100 мл.
  • Цибуля 500 г
  • Морква 500 г
  • Томатна паста 3 ст. л.
  • Сіль 1 ст. л.
  • Цукор 2 ст. л.
  • Перець чорний мелений 0,5 ч. л.
  • Часник 2 головки
  • Оцет 9% 1 ст. л.

Приготування:

Кабачки промиваю, очищаю від шкірки та нарізаю дрібними кубиками. Кабачки самі по собі досить вологі, тому я перекладаю їх на сито, сиплю сіль, перемішую, залишаю, щоб стекла не потрібна рідина. Роблю це для того, щоб закрутка вийшла густіша.

У чашу блендера нарізаю шматочками перець і помідори, подрібнюю.

На олії обжарюю дрібно порізану цибулю до прозорості, додаю терту на терці моркву, перемішую і обжарюю до м’якості моркви.

Додаю до овочів кабачки без рідини, перемішую. Постійно помішуючи лопаткою, ушкую до закипання приблизно 15 хвилин на великому вогні.

Додаю томатну пасту, перемішую 3 хвилини. Вливаю перемелену суміш з помідорів та перців, засікаю ще хвилини 6. Зменшую вогонь до середнього.

Додаю сіль, цукор, чорний перець, видавлений часник через прес або натертий на терці і оцет. Перемішую, варю ще 1-2 хвилини.

Викладаю масу у стерилізовані банки, закручую щільно стерилізованими кришками. Перевертаю догори дном, укутую рушниками і залишаю до повного охолодження. Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

    • А де бере пані банки,коли з’їдає зараз по одній,так і банкрутом мож стати,😂