Приготую сьогодні закуску кабачкову за дуже простим рецептом! Крім того беру ще овочі і смак виходить дуже цікавим і неймовірним!
Інгредієнти:
- Кабачки 2 кг (вага без шкірки)
- Сіль щіпка
- Перець солодкий 500 г
- Помідори 800 г
- Олія 100 мл.
- Цибуля 500 г
- Морква 500 г
- Томатна паста 3 ст. л.
- Сіль 1 ст. л.
- Цукор 2 ст. л.
- Перець чорний мелений 0,5 ч. л.
- Часник 2 головки
- Оцет 9% 1 ст. л.
Приготування:
Кабачки промиваю, очищаю від шкірки та нарізаю дрібними кубиками. Кабачки самі по собі досить вологі, тому я перекладаю їх на сито, сиплю сіль, перемішую, залишаю, щоб стекла не потрібна рідина. Роблю це для того, щоб закрутка вийшла густіша.

У чашу блендера нарізаю шматочками перець і помідори, подрібнюю.

На олії обжарюю дрібно порізану цибулю до прозорості, додаю терту на терці моркву, перемішую і обжарюю до м’якості моркви.

Додаю до овочів кабачки без рідини, перемішую. Постійно помішуючи лопаткою, ушкую до закипання приблизно 15 хвилин на великому вогні.

Додаю томатну пасту, перемішую 3 хвилини. Вливаю перемелену суміш з помідорів та перців, засікаю ще хвилини 6. Зменшую вогонь до середнього.

Додаю сіль, цукор, чорний перець, видавлений часник через прес або натертий на терці і оцет. Перемішую, варю ще 1-2 хвилини.

Викладаю масу у стерилізовані банки, закручую щільно стерилізованими кришками. Перевертаю догори дном, укутую рушниками і залишаю до повного охолодження. Смачного!

Цікаво скільки ж ви важите,що стільки куштуете?
А де бере пані банки,коли з’їдає зараз по одній,так і банкрутом мож стати,😂