Пляцок 2 в 1! Поєднання, яке обожнюють усі! Дуже красивий в розрізі і легко готується

Для шанувальників сирника і батончика “Снікерс” ділюсь рецептом цього пляцка! Пропоную смачний, простий і гарний рецепт поєднання двох в одному. Хай смакує на здоров’я!

Інгредієнти:

Тісто:

  • яйця – 3 шт.
  • цукор – 100 г
  • масло – 150 г
  • сметана – 100 г
  • какао – 40 г
  • розпушувач – 15 г
  • борошно – 500-550 г

Сирна маса:

  • кисломолочний сир – 1,5 кг.
  • яйця – 4 шт.
  • цукор – 150 г
  • ванільний цукор – 18 г
  • сметана – 100 г
  • крохмаль – 40 г

Крем:

  • масло – 300 г
  • згущене молоко – 500 г
  • арахіс – 250 г

Глазур:

  • шоколад – 85 г
  • олія – 1 ст. л.

Приготування:

Тісто:

Збиваю міксером яйця з цукром до посвітління маси. Додаю розтоплене вершкове масло і сметану.

Додаю какао і розпушувач, перемішую.

В декілька етапів всипаю борошно та замішую тісто.

Ділю тісто на 3 рівні частини. Завертаю у плівку, дві частини кладу у холодильник, а третю – у морозильну камеру.

Сирна маса:

До сиру додаю яйця, цукор, ванільний цукор, сметану, крохмаль та перебиваю бленедром до пастоподіної маси. Ділю масу на 2 рівні частини.

У форму 30х20 см кладу пергамент, один шматочок тіста розкачую до розміру форми і формую бортики, викладаю одну частину сирної маси.

Натираю на терці частину шоколадного тіста з морозильної камери. Випікаю у розігрітій духовці до 170 градусів приблизно 60 хвилин. Випікаю таких 2 однакових коржа, охолоджую.

Крем:

Збиваю бленедером м’яке вершкове масло до пишності, додаю згущене молоко і збиваю до однорідності.

Додаю підсмажений солений арахіс і перемішую.

На перший корж викладаю крем та розрівнюю.

Глазур:

Викладаю поверх крему другий корж догори дном, розтоплюю шоколад з олією на водяній бані, поливаю зверху, прикрашаю за бажанням. Ставлю в холодильник на ніч.

Нарізаю та смакую з чаєм або кавою!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here