Для шанувальників сирника і батончика “Снікерс” ділюсь рецептом цього пляцка! Пропоную смачний, простий і гарний рецепт поєднання двох в одному. Хай смакує на здоров’я!
Інгредієнти:
Тісто:
- яйця – 3 шт.
- цукор – 100 г
- масло – 150 г
- сметана – 100 г
- какао – 40 г
- розпушувач – 15 г
- борошно – 500-550 г
Сирна маса:
- кисломолочний сир – 1,5 кг.
- яйця – 4 шт.
- цукор – 150 г
- ванільний цукор – 18 г
- сметана – 100 г
- крохмаль – 40 г
Крем:
- масло – 300 г
- згущене молоко – 500 г
- арахіс – 250 г
Глазур:
- шоколад – 85 г
- олія – 1 ст. л.
Приготування:
Тісто:
Збиваю міксером яйця з цукром до посвітління маси. Додаю розтоплене вершкове масло і сметану.
Додаю какао і розпушувач, перемішую.
В декілька етапів всипаю борошно та замішую тісто.
Ділю тісто на 3 рівні частини. Завертаю у плівку, дві частини кладу у холодильник, а третю – у морозильну камеру.
Сирна маса:
До сиру додаю яйця, цукор, ванільний цукор, сметану, крохмаль та перебиваю бленедром до пастоподіної маси. Ділю масу на 2 рівні частини.
У форму 30х20 см кладу пергамент, один шматочок тіста розкачую до розміру форми і формую бортики, викладаю одну частину сирної маси.
Натираю на терці частину шоколадного тіста з морозильної камери. Випікаю у розігрітій духовці до 170 градусів приблизно 60 хвилин. Випікаю таких 2 однакових коржа, охолоджую.
Крем:
Збиваю бленедером м’яке вершкове масло до пишності, додаю згущене молоко і збиваю до однорідності.
Додаю підсмажений солений арахіс і перемішую.
На перший корж викладаю крем та розрівнюю.
Глазур:
Викладаю поверх крему другий корж догори дном, розтоплюю шоколад з олією на водяній бані, поливаю зверху, прикрашаю за бажанням. Ставлю в холодильник на ніч.
Нарізаю та смакую з чаєм або кавою!











