Ну всі люблять ватрушки, бо це дуже смачна випічка з дитинства! Сьогодні поділюся як готую їх я. Дуже простим і вдалий рецепт.
Інгредієнти:
Тісто:
- борошно – 1300 гр.
- молоко – 690 мл.
- 4 яйця
- цукор – 120 гр.
- сухі дріжджі – 18 гр. (або свіжі – 54 гр.)
- олія – 90 мл.
- сіль – 1 ч. л.
Сирна маса:
- сир (або крем сир) – 700 гр.
- цукор – 120 гр.
- крохмаль – 4 ст. л.
- 2 яйця
Приготування:
Додаю в борошна дріжджі та цукор, перемішую. Потім яйця та тепле молоко і замішую тісто. В мене вимішувалось приблизно 10 хвилин, але в ручну потрібно хвилин 15.

Накриваю тісто рушником і залишаю в теплому місці на 1,5 години. Тісто має добряче підрости.

Змащую тісто і руки олією та вимішую тісто вручну.

Ділю тісто рівно навпіл і на рівній поверхні розкатую ковбаску.

Нарізаю кусочками.

Роблю кульки та викладаю їх на великій відстані одна від одної на форму застелену пергаментом. Змочую стакан в олії і роблю заглибини в кульках для сирної маси.

Накриваю тісто рушничком і відставляю у тепле місце ще на 1,5 години.

Сирна маса:
До сиру або крем сиру розбиваю два яйця, всипаю цукор та крохмаль, по бажанню ванільний цукор, перемішую.

Булочки підросли, можна ще раз пройтись стаканом, щоб зробити заглибини ще глибшими і помістити більше начинки. Викладаю сирну масу.

Випікаю у розігрітій духовці при 220 градусів 15 хвилин. Смачного!
