Приготує кожен! Лінивий «Наполеон» за 30 хв! Простішого рецепту немає. Виходить 1 в 1 як класичний

Якщо ви як і я любите Наполеон, але возитись з ним годинами не хочете, тоді збережіть собі цей рецептик. Тут все ну дуже просто: кілька звичних інгредієнтів та кілька примітивних рухів на кухні. І вас чекає неймовірно смачний Наполеон, який нічим не поступається оригіналу.

Інгредієнти:

  • Листкове тісто (бездріжджове) 800 гр.
  • Вершки 33%. 500 мл
  • Згущене молоко 200 мл
  • Ваніль

Приготування:

Заздалегідь приготуйте форму для випікання, у мене вона квадратна 22 на 22 сантиметри. Листкове тісто відміряю по розміру своєї форми. У довжину листкове тісто у мене виходить 22 см, а ширину тіста нарізаю по 1,5 см, для зручності беру лінійку.

Нарізаю смужки тіста дуже рівно.

На форму кладу пергамент і викладаю смужки тіста на відстані.

Відправляю у духовку при температурі 180 приблизно 12 хвилин. Випікаю так усі палички, частину з них відкладу для крихти, якою потім буду прикрашати торт.

Роблю крем, беру холодні вершки і холодне згущене молоко. В блендерній чаші спочатку збиваю вершки, поки вони не перетворять у крем. Тоді додаю згущене молоко та ваніль, збиваю до однорідності.

На дно форми кладу пергамент, викладаю крем, приблизно 2 столові ложки та починаю викладати перший шар трубочок.

Трубочки викладаю досить щільно одна біля одної.

Зверху знову даю шар крему і так роблю декілька шарів, останній шар має закінчитись кремом. Накриваю форму харчовою плівкою та відправляю у холодильник на 2-3 години, а ще краще до завтрашнього дня.

Трубочки, які відклала, подрібнюю блендером до крихти. Та залишаю на столі, нічим не накриваючи, поки торт стоїть у холодильнику.

Витягую торт з холодильника та змащую бортики кремом.

Посипаю бортики і верх торта крихтою, прижимаючи її рукою.

Приємного апетиту!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here