Дуже простий рецепт сирника, який виходить у всіх. Він точно сподобається всій родині! Раджу спробувати приготувати за моїм рецептом.
Інгредієнти:
Тісто:
- Борошно 450 г
- Какао 3стл
- Розпушувач 2чл
- Цукор 200г
- Яйця 2
- Масло 250г
- Вишні
Сирна начинка:
- Сир кисломолочний 1 кг
- Масло 100г
- Яйця 5
- Цукор 200г
- Ванільний цукор
- Крохмаль 0,5стл
- Манка 2стл
Приготування:
У мисці замішую борошно, какао порошок та перемішую. Далі цукор та розпушувач. Потім розтоплене масло та яйця, розмішую вінчиком і замішую руками до однорідності тіста.

Ділю тісто на дві рівні частини та ставлю у морозильну камеру приблизно до 1 години.

Сирна начинка:
Замішую сир з яйцями, цукром, ванільним цукром, манкою та крохмалем. Збиваю блендером.

На дно форми застеляю пергамент, одну частину тіста з морозильної камери натираю на терці.

Добавляю до форми сирну масу та викладаю вишні.

Зверху натираємо другу частину тіста. До того часу у мене розігрівається духовка до 180 градусів. Відправляю сирник на 40 хвилин.

Дістаю з духовки, нарізаю та насолоджуюсь!
