Дівчатка, готую сніданок за 5 хвилин! Змітають миттєво!

До омлетика чи з хлібчиком, чи просто з огірком і помідором – завжди смачно. Ця ковбаска в клярі завжди рятує, коли мало часу приготування сніданку.

Інгредієнти:

  • ковбаса 400 гр.
  • рослинна олія
  • молоко чи кефір 100 мл.
  • яйце 1 шт
  • цукор щіпка
  • сіль за смаком
  • борошно 100 – 150 гр (залежить від густоти молока чи кефіру)

Приготування:

Ковбасу нарізаємо на шматочки, як на фото.

Змішайте яйце, кефір чи молоко.

Додайте сіль та цукор і перемішайте.

Додаємо борошно, кляр має бути густим як сметана.

Кожен шматочок ковбаси вмочіть у кляр і обсмажуйте на олії з обох боків до золотистого кольору.

Далі ковбаску можна викласти на паперовий рушник, щоб прибрати лишню олію. І ось така смакота виходить.

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here