До омлетика чи з хлібчиком, чи просто з огірком і помідором – завжди смачно. Ця ковбаска в клярі завжди рятує, коли мало часу приготування сніданку.
Інгредієнти:
- ковбаса 400 гр.
- рослинна олія
- молоко чи кефір 100 мл.
- яйце 1 шт
- цукор щіпка
- сіль за смаком
- борошно 100 – 150 гр (залежить від густоти молока чи кефіру)
Приготування:
Ковбасу нарізаємо на шматочки, як на фото.

Змішайте яйце, кефір чи молоко.
Додайте сіль та цукор і перемішайте.

Додаємо борошно, кляр має бути густим як сметана.

Кожен шматочок ковбаси вмочіть у кляр і обсмажуйте на олії з обох боків до золотистого кольору.


Далі ковбаску можна викласти на паперовий рушник, щоб прибрати лишню олію. І ось така смакота виходить.
