Аджика від моєї Мами. Сімейний рецепт! Вона таку готує на замовлення

Мама цю аджику готує на замовлення, бо направду дуже добра вона і багатьом полюбилась. Це наш сімейний рецепт, дуже давній, так ще прабабуся готувала. Тато каже, що цей рецепт привезли з самої Грузії.

Інгредієнти:

  • 10 кг – болгарський перець червоний
  • 5 кг – помідор
  • 100 мл – олії
  • 100 грам цукор
  • 100 грам сіль
  • чорний перець, горошок
  • чорний перець, мелений – 1 ст. ложка
  • лаврове листя 5 штук
  • зелень – петрушка, кріп
  • часник 2 гл,
  • морква 0.5 кг
  • гострий перець – за смаком

Приготування:

Для початку ми з мамою залили помідори кип’ятком, щоб легко зняти з них шкірку. Перці почистили від серцевини. Моркву і часник почистили. Зелень промили.

Далі пропускаємо через м’ясорубку перець, помідори, моркву і гострі перці.

Перекладаємо це все у велику каструлю і ставимо на вогонь. Після закипання варимо на меленькому вогні 4-5 годин, час від часу помішуючи.

Через 3 години додаємо олію, цукор, лаврові листочки, чорний перець горошком, чорний мелений перець і сіль. Все гарно перемішуємо і варимо ще 1-2 год.

Вкінці нарізаємо дрібно зелень і додаємо у нашу аджику, проварюємо ще кілька хвилин. Закінчуємо процес варіння тоді, коли маса буде достатньо густою.

Розкладаємо киплячу аджику по стерилізованих баночках і закручуємо стерилізованими кришками.

Перевертаємо кришками донизу і укутуємо до повного остигання. Дуже смачна аджика виходить. У нас в сім’ї її дуже люблять, мама навіть на продажу робить.

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here