Ми її дуже любимо, тому стараюсь завжди закручувати побільше баночок. До зими насправді рідко доживає. В сезон шашлику і ковбасок ми часто любимо додавати її в якості соуса. Також цю аджику можна подавати як намазку на бутерброди, теж дуже смачно.
Інгредієнти:
- кабачки – 2 кг.
- болгарський перець – 200 гр.
- морква – 200 гр.
- часник – 3 головки
- помідори – 1 кг.
- перець гіркий – 3 шт. (я брала 3 ч. л. і можна ще більше!)
- томатна паста – 140 гр.
- Рослинна олія – 120 мл.
- цукор – 100 гр.
- оцет 9% – 80 мл.
- сіль за смаком
Приготування:
Кабачки та моркву ріжемо шматочками.
Порада: якщо кабачки молоді, тоді насіння не видаляємо, а якщо зовсім зрілі, краще позбавити внутрішнього вмісту.
Томати ошпарюємо окропом, прибираємо шкірку.
За допомогою м’ясорубки подрібнюємо всі овочі та переливаємо масу в каструлю.

Доводимо до кипіння на великому вогні та варимо 20 хвилин, періодично перемішуючи.
Всипаємо цукор, додаємо томатну пасту та рослинну олію рафіновану та сіль за смаком.

Після закипання варимо 10 хвилин і додаємо гострий перчик до смаку.
Варимо ще 10 хвилин, додаємо подрібнений часник та оцет, доводимо до кипіння і варимо 5 хвилин.
Розливаємо по стерилізованих банках і закручуємо кришками, перевертаємо і укутуємо до повного остигання.

Аджика виходить дуже густою, з насиченим смаком та ароматом, зовсім не схоже, що вона зроблене на основі кабачків. Обов’язково спробуйте зробити.
