Сьогодні ви дізнаєтеся, як приготувати домашній кетчуп з кабачків на зиму. Такий соус з кабачків готується швидко, а виходить дуже ніжним і смачним. Рецепт кабачків на зиму в томатному соусі-це приголомшлива бюджетна заготовка, яка смачніше будь-якого кетчупу з магазину.
Інгредієнти:
- кабачки-2.5 кг очищений
- цибуля-700 г
- сіль-3 ст. л
- цукор-190 г
- томатна паста-700мл
- оцет 9% – 180 мл
- паприка – 1 ст. л з гіркою
- сушений часник – 1 ст.л.
- перець чилі-0.5 ч. л
- коріандр-0.5 ч. л
Приготування:
Кабачки я мию, нарізаю кубиком і просолюю (3ст.л.). Залишаю на 30 хвилин, щоб вони пустили сік.
За цей час дрібно нарізаю цибульку. Далі відтискаю з кабачків сік (можна руками, можна через сито)і додаю їх до цибулі. Перемішую і ставлю на вогонь. Проварюю овочі я хвилин 10, час від часу помішуючи.

Щоб додати нашому соусу аромату, я роблю такий мішечок із бинта, куди кладу лавровий листочок, сушім перців та гвоздику. Зав’язую і ставлю його до наших овочів. Тепер суміш потрібно буде акуратно перемішувати, щоб мішечок не розірвався.


Коли овочі проварились 15 хвилин я додаю цукор (сіль додам ще за смаком вкінці), проварюю ще 15 хвилин і додаю томатну пасту.

Також додаю спеції: паприку, коріандр, перець чилі, сушений часник і оцет. Перемішую і тушкую ще 10 хвилин. Далі вже можна дістати мішечок із спеціями. Тушкую ще 10 хвилин.


Далі все перебиваю блендером до однорідної консистенції. І проварюю ще 5 хвилин.

Банки я простерилізувала в духовці, кришки проварила.
Тепер соус розкладаю по баночках і закручую кришками (у мене єврокришки), укутую до повного остигання. Розкладаю я по таких маленьких баночках. Мені так зручно. В мене дітки зазвичай з усіх кетчупів цей люблять найбільше, бо він дуже ніжний і схожий на магазинний дитячий кетчуп, тому для них це за радість з макарончиками чи котлетками його жувати.


Можу щиро офіційно сказати, що цей кетчуп покорив мою сім’ю. Ну от дійсно в нього такий добрий смак, я дивуюсь, що в магазинах досі не продають чогось подібного. Це ж так смачно!

Смачний кетчуп, але якби трішки менше оцту.
Можете додати менше) Скажете як вам)