Сьогодні я вам покажу, як із звичайної цибулі та батона приготувати майже “ресторану” страву за лічені хвилини. Навіть моя бабуся, спробувавши це була здивована. Вона сказала: «Треба ж, чого не придумають люди. Це ж смачніше за пиріжки!». І з нею важко не погодиться. Такий простий рецепт і при цьому виходить так смачно та ситно. Один із найкращих варіантів, коли хочеться чогось смачного, а в холодильнику порожньо.
Інгредієнти:
- батон, 1 шт;
- цибуля, 1 шт;
- сир, 100 г;
- борошно, 1 ст.л;
- яйце, 1 шт;
- вершкове масло;
- сіль, перець..
Пприготування:
Батон або багет ріжемо шматочками.
Цибулю дрібно ріжемо і обсмажуємо її на вершковому маслі. Коли цибуля стала прозорою, всипаємо борошно, солимо і перчимо і тримаємо на вогні ще кілька хвилин до легкої золотавості.


Яйце змішуємо з тертим сиром та цибулею, додаємо сіль і перець.


Деко змащуємо рослинною олією (для того щоб скибочки батона підсмажились внизу).
На скибочки батона викладаємо начинку і кладемо їх на деко.


Запікаємо при 180 градусах до рум’яності начинки.
І ось такі красиві бутерброди у нас вийшли. Це дуже смачно, хоч і з мінімум продуктів. Обов’язково спробуйте!
