Останні 3 тижні ми тільки їх і їмо. Дуже сподобався нам цей рецептик, натрапила на нього випадково. Одна господиня у фейсбуці опублікувала, що готує їх щодня, бо дуже смачно. І знаєте, я її розумію. Дійсно такі добрі, що хочеться робити частіше.
Інгредієнти:
- Кабачок 1 шт
- Яйце куряче 2 шт
- Цибуля ріпчаста 1 шт
- Борошно 4-5 ст.л
- Рослинна олія 4 ст.л
- Сіль за смаком
- Сир середньої жирності 150 г
- Твердий сир 150 г
- Сметана 1 ст.л
Приготування:
Кабачок вимиємо і, якщо шкірка товста, почистимо. Подрібнимо на великій або середній тертці. На дрібній тертці натріть цибулину. У глибоку миску помістимо кабачкову масу та натерту цибулю. Розіб’ємо туди яйця.

Виллємо 2 ложки олії, посолимо і перемішаємо.

Додамо 3 ложки холодної води. І починаємо поступово додавати муку, перемішуючи тісто. Воно має вийти трохи рідкішим, ніж на оладки. Якщо вийшло густувате, додайте трохи води. Якщо занадто рідке – муки. Тісто готове, можна його поки що відставити і зайнятися начинкою.

Сир натремо на тертці, додамо до нього кисломолочний сир. Кріп дрібно поріжемо і відправимо в миску до сиру.

Все перемішаємо і в масу покладемо сметану. Начинка готова.

Розжарену сковороду змастимо невеликою кількістю масла і наллємо тісто, розподіляючи його поверхнею тонким шаром. Смажимо млинці з двох сторін до зарум’янювання.

На готовий млинець кладемо ложку начинки.

Краї підвертаємо, формуючи конвертик.
Обсмажуємо фаршировані млинці на маслі, що залишилося і подаємо до столу.

Їсти кабачкові млинці потрібно, доки не охолонули. Можна полити їх сметаною чи сметанним соусом. Дуже смачна страва, хоч і проста.
