Є молоко? Найсмачніший «Зимовий десерт» за 5 хв — Без духовки, борошна і желатину

Беру тільки молоко та згущене молоко! Готую цей найсмачніший десерт за 5 хвилин, без духовки, борошна та желатину! 

Інгредієнти:

  • 1 л молока
  • 5 г ванільного цукру
  • 200 мл згущеного молока
  • 150 г кукурудзяного крохмалю
  • 20 г масла вершкового

Приготування:

Вливаю у миску 500 мл молока, додаю ванільний цукор та згущене молоко, перемішую. Тоді всипаю крохмаль, перемішую. Доливаю другу частину молока, перемішую. Переливаю масу у каструлю. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до загустіння маси. Забираю з вогню і одразу в гарячий крем додаю м’яке масло, замішую міксером до однорідності та пишності.

Беру свою гарну скляну форму для десертів, вливаю масу, накриваю харчовою плівкою, відправляю в холодильник на 3-4 години.

 

Нарізаю та можна смакувати!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here