Сьогодні я готую дуже смачний салатик! Салат рибний, завжди використовую будь-які консерви. Мінімум продуктів, а смак максимальний!
Інгредієнти:
- Яйця варені 5 шт.
- Тунець консерви 150-200 г
- Огірок свіжий 1 шт.
- Сир твердий 150 г
- Майонез до смаку
- Сіль, перець, паприка до смаку
Маринування цибулі:
- Цибуля 1 шт.
- Оцет 9% 50 мл
- Води 50 мл
Приготування:
Спочатку мариную цибулю, нарізаю невеликими кубиками, щоб вона лишалася легенькою і відчувалася, але не перевантажувала смак. До цибулі додаю воду і оцет, виходить такий легкий маринад. Залишаю маринуватися 15 хвилин.
Беру форму діаметром 18-20 см. Перший шар — варені яйця. На дно натираю варені яйця на крупній терці, присолюю і додаю трохи перчику та паприки. Добре перемішую і розподіляю. Тепер викладаю майонез, промазую яйця.
Другий шар — рибка, у мене тунець у консерві, можна взяти сардину або будь-яку іншу. Рибку розминаю вилкою, не додаю спецій, бо всі приправи вже у яйцях. Розподіляю рибку по формі.

Третій шар — маринована цибуля, зливаю маринад і трохи віджимаю руками, щоб цибуля стала м’якша. Викладаю зверху на рибку та рівномірно розподіляю.
Четвертий шар — огірок, на крупній терці натираю. Злегка промазую верх майонезом, зовсім трохи.

Фінішний штрих — сир, використовую будь-який сир, який є вдома, натираю зверху. Салат можна готувати заздалегідь і прибрати в холодильник, або подавати одразу на стіл. Салат виходить пухкий і легкий!

Гамно а не рецепт