На сніданок готую тепер тільки цю страву, бо швидко готується і з простих інгредієнтів! Мої завжди задоволені!
Інгредієнти:
Тісто:
- 20 г живих або 7 г сухих дріжджів
- 15 г цукру
- 230 г молока теплого
- 5 г солі
- 3 жовтки
- 30 г масла
- 450-470 г борошна
Начинка:
- 800 г сиру (сулугуні + адигейський)
- 2 білки
- сіль за смаком
Додатково:
- 1 білок для змащування
- 200 г сиру для посипання
Приготування:
Тісто:
Змішую дріжджі з цукром і вливаю тепле молоко, добре перемішую, залишаю відпочити на 15-20 хвилин, щоб активувались дріжджі.

Додаю жовтки, сіль, розтоплене масло і перемішую. Додаю часинами борошно і замішую тісто. Накриваю тісто харчовою плівкою та залишаю на 1-1,5 години в теплому місці.

Начинка:
Сир натираю на терці, додаю білки, сіль за смаком і добре перемішую. Ділю масу на 2 частини і формую кульки.

Тісто ділю на 2 частини, розкачую круглі коржики, викладаю сирну начинку по середині, завертаю тісто, щільно його запіщуючи, щоб начинка опинилась всередині.

Тепер акуратно розкачую коржик, проколюю зубочисткою, щоб випустити повітря зсередини. Накриваю рушником для відпочинку на 15 хвилин. Викладаю на форму для випікання застелену пергаментом. Тепер змащую білком, роблю дірочку по середині, посипаю зверху сиром. Випікаю у розігрітій духовці до 190 градусів приблизно 15-20 хвилин.

Смачного!

Брехня.15 хв. ,а тісто під плівкою 1,5 години
15 хв роботи!