Приготувала дуже смачний салат без м’яса і сиру, такого смачного ще ніде не їла! Тепер буде в списку моїх улюблених салатів!
Інгредієнти:
- картопля 2 шт. (варена)
- гриби печериці 300-400 г
- свіжі огірки 2 шт.
- яйця варені 4 шт.
- листя салату
- помідор 2 шт.
- перець болгарський 0,5 шт.
- олія, сіль і чорний перець за смаком
- майонез
- часник 2-3 зуб.
Приготування:
Змішую майонез з видавленим часником. Викладаю на тарілку варену і терту на терці картоплю. Солю та перчу. Поливаю сіточкою із майонезу.

Гриби нарізаю кубиком, обсмажую до готовності на олії і викладаю наступним шаром. Огірки натираю на терці. Поливаю сіточкою із майонезу.

Далі варені яйця на терці, солю, перчу. Поливаю сіточкою із майонезу.

Далі листя салату нарізаю соломкою, поливаю сіточкою із майонезу. Останнє нарізаю помідори і перець кубиком. Смачного!
