Такий швидкий в приготуванні і ніжний на смак пиріг я давно не пробувала! Господиньки, у мене найкращий і найзрозуміліший рецепт для вас!
Інгредієнти:
Крем:
- 170 г сметана
- 1 яйце
- 50 г цукор
- 1 ч. л. крохмаль
- 1 ч. л. ванільний цукор
Тісто:
- 4 яйце
- 200 г цукор
- 100 г розтоплене масло
- 200 г йогурт
- 300 г борошно
- 1 ч. л. розпушувач
Додатково:
- 250 г замороженої малини
Приготування:
Крем:
Змішую міксером сметану з яйцем, цукром, крохмалем і ванільним цукром.

Тісто:
Замішую в окремій мисці міксером яйця з цукром до пишної і білої маси. Додаю розтоплене вершкове масло і йогурт, перемішую.

Всипаю борошно і розпушувач та замішую до однорідності тіста.

Форма 24 см застеляю пергаментом, вливаю усе тісто, посипаю замороженою малиною, ложкою поверх викладаю крем. Випікаю у розігрітій духовці до 175 градусів 40-45 хвилин.

Охолоджую пиріг і формі, посипаю цукровою пудрою і дістаю з форми.

Смачного!

Ви хоча б читали, що пишите. Яка чайна ложка ваніліну?????
Може ванільного цукру?!!!
Та це не головне.
Ваший крем – це водичка!!!!!
Він розтікся поверх тіста. Я підозрюю, що потрібно було його заварити!!!!
Не пишіть що небудь, майте совість
Можливо зарідка сметана, треба брати найгустішу в стакані. Тут можете переглянути детальний рецепт по відео https://www.youtube.com/watch?v=aq1IhcZjpTE