Все змішали і в духовку. Найніжніший пиріг за 20 хвилин. Смачніше любого торта

Такий швидкий в приготуванні і ніжний на смак пиріг я давно не пробувала! Господиньки, у мене найкращий і найзрозуміліший рецепт для вас!

Інгредієнти:

Крем:

  • 170 г сметана
  • 1 яйце
  • 50 г цукор
  • 1 ч. л. крохмаль
  • 1 ч. л. ванільний цукор

Тісто:

  • 4 яйце
  • 200 г цукор
  • 100 г розтоплене масло
  • 200 г йогурт
  • 300 г борошно
  • 1 ч. л. розпушувач

Додатково:

  • 250 г замороженої малини

Приготування:

Крем:

Змішую міксером сметану з яйцем, цукром, крохмалем і ванільним цукром.

Тісто:

Замішую в окремій мисці міксером яйця з  цукром до пишної і білої маси. Додаю розтоплене вершкове масло і йогурт, перемішую.

Всипаю борошно і розпушувач та замішую до однорідності тіста.

Форма 24 см застеляю пергаментом, вливаю усе тісто, посипаю замороженою малиною, ложкою поверх викладаю крем. Випікаю у розігрітій духовці до 175 градусів 40-45 хвилин.

Охолоджую пиріг і формі, посипаю цукровою пудрою і дістаю з форми.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

  1. Ви хоча б читали, що пишите. Яка чайна ложка ваніліну?????
    Може ванільного цукру?!!!
    Та це не головне.
    Ваший крем – це водичка!!!!!
    Він розтікся поверх тіста. Я підозрюю, що потрібно було його заварити!!!!
    Не пишіть що небудь, майте совість

    Відповісти
    • Можливо зарідка сметана, треба брати найгустішу в стакані. Тут можете переглянути детальний рецепт по відео https://www.youtube.com/watch?v=aq1IhcZjpTE