Літом духовку не включаю! Готую простіше! Шикарний торт за 10 хв! Освіжаючий літній десерт

Приготую тортик без духовки та розкачування коржів! Просто ставлю в холодильник і він готовий! Дуже ніжний крем, торт мій улюблений улітку!

Інгредієнти:

Тісто крихта:

  • 250 г шоколадного печива
  • 130 г вершкового масла

Крем:

  • 500 мл. молока
  • 1 жовток
  • 10 г ванільного цукру
  • 3 ст. л. цукру
  • 4 ст. л. кукурудзяного крохмалю
  • 20 г вершкового масла
  • 100 мл. підсолоджених вершків для збивання

Приготування:

Тісто крихта:

Подрібнюю у чаші блендера печиво у крихту, додаю розтоплене вершкове масло і перемішую до однорідності.

В форму діаметром 22 см. викладаю майже все крихке тісто, залишаю трішки для прикраси. Ущільнюю по дну і формую невеликі бортики.

Крем:

У каструлю вливаю молоко, додаю жовток, ванільний цукор, цукор, крохмаль, перемішую. Ставлю варитись, постійно помішуючи, до загустіння. Забираю з вогню, одразу додаю м’яке вершкове масло і перемішую.  Додаю вершки і перемішую.

Виливаю увесь рем у форму, розрівнюю лопаткою.

Прикрашаю крихто, яку залишала. Ставлю в холодильник мінімум на 2 години.

Дістаю з холодильника, нарізаю та насолоджуюсь ніжністю цього тортика!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here