Приготую тортик без духовки та розкачування коржів! Просто ставлю в холодильник і він готовий! Дуже ніжний крем, торт мій улюблений улітку!
Інгредієнти:
Тісто крихта:
- 250 г шоколадного печива
- 130 г вершкового масла
Крем:
- 500 мл. молока
- 1 жовток
- 10 г ванільного цукру
- 3 ст. л. цукру
- 4 ст. л. кукурудзяного крохмалю
- 20 г вершкового масла
- 100 мл. підсолоджених вершків для збивання
Приготування:
Тісто крихта:
Подрібнюю у чаші блендера печиво у крихту, додаю розтоплене вершкове масло і перемішую до однорідності.

В форму діаметром 22 см. викладаю майже все крихке тісто, залишаю трішки для прикраси. Ущільнюю по дну і формую невеликі бортики.

Крем:
У каструлю вливаю молоко, додаю жовток, ванільний цукор, цукор, крохмаль, перемішую. Ставлю варитись, постійно помішуючи, до загустіння. Забираю з вогню, одразу додаю м’яке вершкове масло і перемішую. Додаю вершки і перемішую.

Виливаю увесь рем у форму, розрівнюю лопаткою.

Прикрашаю крихто, яку залишала. Ставлю в холодильник мінімум на 2 години.

Дістаю з холодильника, нарізаю та насолоджуюсь ніжністю цього тортика!
