Всі гарні Господині знають цей рецепт! Шарлотку більше ніхто не готує! Рецепт на Мільйон

Кожен шукає цей рецепт! Готую найкращий яблучний пиріг за дуже простим і доступним рецептом!

Інгредієнти:

Тісто:

  • 2 яйця
  • 5 ст. л. цукру 100 г
  • 8 г ванільного цукру
  • 4 ст. л. олії 40 мл
  • 3 ст. л. 60 г вершкового масла (розтопленого)
  • 1 ч. л. розпушувача 4 г
  • 360 г борошна

Крем:

  • 1 яйце
  • 3 ст. л. цукру 60 г
  • 3 ст. л. крохмалю 50 г
  • цедра 0,5 лимона
  • 360 мл молока
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 1  ст. л. вершкового масла 20 г

Прикрашати:

  • 3-4 яблука
  • Лимонний сік
  • 1 ст. л. цукру
  • 1 ст. л. абрикосового варення або меду

Приготування:

Тісто:

У мисці зміщую яйця з цукром,  ванільним цукром, олією, розтопленим вершковим маслом. Тоді просіюю борошно і розпушувач, замішую тісто. Ділю його на 2 рівних кусочка.

Форму діаметром 26 см. застеляю пергаментом. Розкачую одну частину тіста до розміру форми, формую бортики.

Крем:

У каструлі змішую яйця, цукор, крохмаль, терту цедру лимона, вливаю молоко і перемішую. Ставлю каструлю на вогонь, варю до загустіння, постійно помішуючи вінчиком. Тоді забираю з вогню, додаю лимонний сік і м’яке вершкове масло і перемішую.

Яблука не очищаю, нарізаю дольками, поливаю лимонним соком та перемішую руками.

Розкачую у прямокутний пласт другу часину тіста, нарізаю смужку розмір 2,5 см.

Викладаю увесь крем у форму, тепер чергуючи по колу викладаю яблука і скручую смужки тіста. Посипаю цукром. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 30-35 хвилин.

Змащую готовий пиріг абрикосовим варенням або медом.

Нарізаю шматочками і несу до столу з чаєм!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here