Кожен шукає цей рецепт! Готую найкращий яблучний пиріг за дуже простим і доступним рецептом!
Інгредієнти:
Тісто:
- 2 яйця
- 5 ст. л. цукру 100 г
- 8 г ванільного цукру
- 4 ст. л. олії 40 мл
- 3 ст. л. 60 г вершкового масла (розтопленого)
- 1 ч. л. розпушувача 4 г
- 360 г борошна
Крем:
- 1 яйце
- 3 ст. л. цукру 60 г
- 3 ст. л. крохмалю 50 г
- цедра 0,5 лимона
- 360 мл молока
- 1 ст. л. лимонного соку
- 1 ст. л. вершкового масла 20 г
Прикрашати:
- 3-4 яблука
- Лимонний сік
- 1 ст. л. цукру
- 1 ст. л. абрикосового варення або меду
Приготування:
Тісто:
У мисці зміщую яйця з цукром, ванільним цукром, олією, розтопленим вершковим маслом. Тоді просіюю борошно і розпушувач, замішую тісто. Ділю його на 2 рівних кусочка.

Форму діаметром 26 см. застеляю пергаментом. Розкачую одну частину тіста до розміру форми, формую бортики.

Крем:
У каструлі змішую яйця, цукор, крохмаль, терту цедру лимона, вливаю молоко і перемішую. Ставлю каструлю на вогонь, варю до загустіння, постійно помішуючи вінчиком. Тоді забираю з вогню, додаю лимонний сік і м’яке вершкове масло і перемішую.

Яблука не очищаю, нарізаю дольками, поливаю лимонним соком та перемішую руками.

Розкачую у прямокутний пласт другу часину тіста, нарізаю смужку розмір 2,5 см.

Викладаю увесь крем у форму, тепер чергуючи по колу викладаю яблука і скручую смужки тіста. Посипаю цукром. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 30-35 хвилин.

Змащую готовий пиріг абрикосовим варенням або медом.

Нарізаю шматочками і несу до столу з чаєм!
