Привіт друзі! Влітку заготовляю овочі на зиму. Сьогодні поділюся одним чудовим рецептом “Пікантного” салату з овочів. Виходить дуже смачний, пікантний, а який аромат – просто клас! Спробуйте приготувати, не пошкодуєте.
Інгредієнти:
Усі овочі зважували у неочищеному вигляді.
- 1 кг помідор
- 600 г цибулі
- 1,2 кг болгарського перцю
- 400 г кабачків
- 60 г часнику
- 40 г цукру
- 1 ст.л солі
- 120 мл рослинної олії
- трохи перчика чилі
- 1/3 ч.л чорного меленого перцю
- 1,5 ст.л столового оцту 9%
Приготування:
Овочі миєм, чистим. Помідори, цибулю та кабачки перекручуємо на м’ясорубці. Перекладаємо все в каструлю та ставимо на невеликий вогонь.

Солодкий перець нарізаємо невеликим кубиком і додаємо в каструлю, добре перемішуємо. Додамо 1/4 частину невеликого стручка перцю чилі.

Як закипить додамо сіль, цукор та чорний мелений перець.

Вливаємо олію. Все перемішаємо і варитимемо 40 хвилин періодично помішуючи. За 5 хвилин до готовності додати часник, подрібнений на м’ясорубці. Влити оцет. Перемішати.

Заздалегідь підготувати, стерилізувати банки та кришки. Кришки заливаю окропом і тримаю 5 хвилин.

Банки добре промиваю з содою, а потім складаю їх в холодну духовку дном вгору, закриваю дверцята, виставляю 130 градусів і після того як духовка прогріється до цієї температури тримаю банки ще 5 хвилин, потім вимикаю духовку, дістаю банки рушником, накриваю простерилізованими кришками. Банкам даємо повністю охолонути.

Розкладаємо по баночках наш салат і закриваємо ключем.

Перевертаємо на кришку і дивимося, щоб добре були закриті, щоб були герметичні. Постоять нехай у такому положенні 5 хвилин.
