Коли не хочеться возитись з духовкою! Пропоную самий смачний торт без випічки, який готую на раз-два

Пропоную найсмачніший торт без випічки, коли не хочеться стояти біля духовки, але дуже хочеться чогось неймовірно смачненького!

Інгредієнти:

  • 215 гр. печива для основи
  • 90 гр. масла
  • 500 гр. сиру
  • 300 гр. вершків 33%
  • 370 гр. згущене молоко
  • 50 гр. цукрової пудри
  • 340 гр. вишні у власному соці
  • 300 гр. печива між кремом
  • пластівці мигдалю

Приготування:

Вишні доводжу до кипіння. Тоді зливаю рідину через сито, охолоджую.

Беру роз’ємну форму діаметром 20 см. Подрібнюю печення та викладаю щільно на перший шар. Ставлю в холодильник.

Сир подрібнюю міксером. Додаю вершки, згущене молоко та пудру. Замішую міксером.

Змащую печиво кремом.

Викладаю на крем вишні та другий шар печива. Повторюю так три шари. І ставлю торт в холодильник на 4 години.

Посипаю торт мигдалевими пластівцями. Смакую!

Джерело

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here