Готую мій улюблений десерт! Львівський сирник – це неймовірно смачний десерт! Соковитий, має цікаву структуру, в міру щільний, чимось схожий на Чізкейк. Загальну насолоду відтіняє приємна кислинка від сиру і товстий шар солодкого молочного шоколаду.
Інгредієнти:
- Домашній сир 500 гр.
- Яйця 3 шт.
- Манна крупа 25 гр.
- Цукор 90 гр.
- Вершкове масло 60 гр.
- Родзинки 50 гр.
- Мак 50 гм.
- Цедра 1/2 лимона
- Ваніль
Глазур:
- Молочний шоколад 150 гр.
- Кокосова олія, або рафінована соняшникова олія 1 ст. л.
Приготування:
Мак і родзинки заливаю окропом і залишаю. Мак настоюю 10 хвилин, родзинки недовго.

Мак переливаю в чистішу гарячу воду у каструлю і ставлю на маленький вогонь десь на 20 хвилин.

Родзинки висушую на паперовому рушнику.

Сир збиваю блендером, щоб він був ніжним і повітряним.

Додаю до сиру цукор, розтоплене вершкове масло, манку, цедру лимона та ваніль, усе перемішую.

В окремій мисці акуратно вінчиком перемішую яйця та додаю до сиру, перемішую. Маса має бути пишною.

Мак зварився, зливаю воду та перебиваю блендером.

Додаю частину тіста до маку, я дала приблизно 2 столові ложки.

До всього тіста додаю родзинки.

Дно форми змащую вершковим маслом та кладу пергамент. Виливаю спочатку усе тісто з родзинками, тоді наверх макову начинку.

Випікаю в попередньо розігрітій духовці до 180 градусів 50 хвилин. І залишаю охолонути в духовці з відкритими дверцятами.

Дістаю з духовки готовий сирник. Роблю конструкцію, для того щоб гарно полити сирник шоколадом : на стіл кладу пергамент і беру будь-які формочки, ставлю сирник на них. Можна ще використовувати металеву решітку.

Глазур:
Беру молочний шоколад і кокосову олію, розтоплюю в мікрохвильовій печі або на водяній бані.

Поливаю сирник шоколадом, розрівнюю його гарно ложкою зверху та боках. Той шоколад, що тік на пергамент, можна дуже легко зняти, поставити у холодильник і використовувати для прикрашання наступних десертів.

Чекаю поки шоколад застигне, нарізаю та подаю до столу!
