Такої окрошки ви точно не їли! Пропоную вам рецепт незвичайної окрошки, який ми готуємо все літо, коли все частіше і частіше хочеться освіжитися або з’їсти щось легеньке.
Окрошка – це справді найкращий літній суп! Моя окрошка на воді, на правильність я не претендую, просто ділюся тим, як я готую!
Інгредієнти:
- картопля – 2 шт.;
- огірок – 2 шт.;
- цибуля ріпчаста – ¼ шт.;
- варена ковбаса – 300 г;
- яйця відварені – 4 шт.;
- майонез – 1 ст. л.;
- сметана – 2 ст.л.
- вода – 1500 мл;
- оцет – ½ ст. л.;
- сіль – за смаком
- зелень (кріп, зелена цибулька)
Приготування:
Картоплю треба відварити до готовності, у мундирі. Поки картопля вариться, можна нарізати маленьким кубиком огірки, ковбасу та чверть цибулини.
Картоплю очищаємо від шкірки та нарізаємо аналогічно невеликим кубиком. Зелень також дрібно нарізаємо. Змішуємо інгредієнти в одній тарі, заправляємо майонезом і сметаною, солимо. Майонез я брала велику ложку з гіркою, а сметану вже без гірки.


Виливаємо в окрошку воду та оцет, ретельно перемішуємо.

Залишається лише поставити її в холодильник на декілька годин для охолодження.

Смачного