Квас та кефір у окрошку не додаю. Весь секрет у заправці! Готую набагато простіше, а виходить смачніше

Такої окрошки ви точно не їли! Пропоную вам рецепт незвичайної окрошки, який ми готуємо все літо, коли все частіше і частіше хочеться освіжитися або з’їсти щось легеньке.

Окрошка –  це справді найкращий літній суп! Моя окрошка на воді, на правильність я не претендую, просто ділюся тим, як я готую!

Інгредієнти:

  • картопля – 2 шт.;
  • огірок – 2 шт.;
  • цибуля ріпчаста – ¼ шт.;
  • варена ковбаса – 300 г;
  • яйця відварені – 4 шт.;
  • майонез – 1 ст. л.;
  • сметана – 2 ст.л.
  • вода – 1500 мл;
  • оцет – ½ ст. л.;
  • сіль – за смаком
  • зелень (кріп, зелена цибулька)

Приготування:

Картоплю треба відварити до готовності, у мундирі. Поки картопля вариться, можна нарізати маленьким кубиком огірки, ковбасу та чверть цибулини.

Картоплю очищаємо від шкірки та нарізаємо аналогічно невеликим кубиком. Зелень також дрібно нарізаємо. Змішуємо інгредієнти в одній тарі, заправляємо майонезом і сметаною, солимо. Майонез я брала велику ложку з гіркою, а сметану вже без гірки.

Виливаємо в окрошку воду та оцет, ретельно перемішуємо.

Залишається лише поставити її в холодильник на декілька годин для охолодження.

Смачного

Збережіть або поділіться