Маю рецепт найпростішого яблучного пирога! Всі продукти завжди є вдома і додатково нічого не потрібно купувати, тому така назва! Мені на підготовку пішло 5 хв + час на випічку!
Інгредієнти:
- Яблука – 4 шт.
Тісто:
- 2 яйця
- 100 г цукру
- щіпка солі
- дрібка ваніліну або 1-2 ч. л. ванільного цукру
- 100 мл молока
- 150 – 200 г борошна
- 1 п (10 г) розпушувача
Приготування:
Яблука нарізаю тоненькими дольками і викладаю у форму 25 на 17 см. застелену пергаментом.

Тісто:
Змішую міксером яйця з цукром, щіпкою солі і дрібкою ваніліну. Вливаю молоко і перемішую.

Всипаю в декілька етапів борошно та розпушувач і замішую тісто до однорідності.

Вливаю тісто у форму. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 25-30 хвилин.

Дістаю форму з духовки та прикрашаю цукровою пудрою.

Нарізаю на шматочки і смакую з гарячим напоєм!
