За 5 хв і «0 інгредієнтів»! Багато-багато яблук і дуже смачне тісто! Золото, а не пиріг

Маю рецепт найпростішого яблучного пирога! Всі продукти завжди є вдома і додатково нічого не потрібно купувати, тому така назва! Мені на підготовку пішло 5 хв + час на випічку!

Інгредієнти:

  • Яблука – 4 шт.

Тісто:

  • 2 яйця
  • 100 г цукру
  • щіпка солі
  • дрібка ваніліну або 1-2 ч. л. ванільного цукру
  • 100 мл молока
  • 150 – 200 г борошна
  • 1 п (10 г) розпушувача

Приготування:

Яблука нарізаю тоненькими дольками і викладаю у форму 25 на 17 см. застелену пергаментом.

Тісто:

Змішую міксером яйця з цукром, щіпкою солі і дрібкою ваніліну. Вливаю молоко і перемішую.

Всипаю в декілька етапів борошно та розпушувач і замішую тісто до однорідності.

Вливаю тісто у форму. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 25-30 хвилин.

Дістаю форму з духовки та прикрашаю цукровою пудрою.

Нарізаю на шматочки і смакую з гарячим напоєм!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here