Літом духовку не включаю! А готую простіше! Шикарний торт і Без клопотів!

Хочу поділитися чудовим рецептом тортика на сковороді! Тісто не треба місити, розкачувати й обрізати – коржі печуться з наливного тіста. Торт на сковорідці дуже виручає у спекотну погоду, коли духовка зайнята, не працює або її взагалі немає! Рецепт простий, економний, а результат чудовий!

Інгредієнти:

Тісто:

  • 3 яйце
  • 300 г цукор
  • 1 п. ванільний цукор
  • 270 мл молоко
  • 75 мл олії
  • 390г борошно
  • 10г розпушувач
  • 35г какао
  • 200 мл крутий окріп

Крем:

  • 600 г сметана 25-30%
  • 180 г згущеного молока
  • 25 мл лимонний сік
  • ванілін за бажанням

Приготування:

Тісто:

Змішую яйця з ванільним і звичайним цукром та молоком до однорідності. Вливаю олію та перемішую.

Змішую борошно, розпушувач та какао в окремій мисці, всипаю до яєчної суміші і все ретельно перемішую. В кінці вливаю окріп і перемішую.

Обжарюю на сухій сковорідці млинці з обох сторін на вогні нижче середнього. Потім тарілкою вирівнюю краї коржів.

Крем:

Збиваю міксером сметану з згущеним молоком до пишності. Потім вливаю лимонний сік та ванілін за бажанням, перемішую. Кладу крем в холодильник на 1 годину.

Перемащую коржі кремом, торт зверху також змащую кремом.

Прикрашаю боки торта крихтою з одного коржа, або за бажанням. Нарізаю та смакую!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here