Хочу поділитися чудовим рецептом тортика на сковороді! Тісто не треба місити, розкачувати й обрізати – коржі печуться з наливного тіста. Торт на сковорідці дуже виручає у спекотну погоду, коли духовка зайнята, не працює або її взагалі немає! Рецепт простий, економний, а результат чудовий!
Інгредієнти:
Тісто:
- 3 яйце
- 300 г цукор
- 1 п. ванільний цукор
- 270 мл молоко
- 75 мл олії
- 390г борошно
- 10г розпушувач
- 35г какао
- 200 мл крутий окріп
Крем:
- 600 г сметана 25-30%
- 180 г згущеного молока
- 25 мл лимонний сік
- ванілін за бажанням
Приготування:
Тісто:
Змішую яйця з ванільним і звичайним цукром та молоком до однорідності. Вливаю олію та перемішую.

Змішую борошно, розпушувач та какао в окремій мисці, всипаю до яєчної суміші і все ретельно перемішую. В кінці вливаю окріп і перемішую.

Обжарюю на сухій сковорідці млинці з обох сторін на вогні нижче середнього. Потім тарілкою вирівнюю краї коржів.

Крем:
Збиваю міксером сметану з згущеним молоком до пишності. Потім вливаю лимонний сік та ванілін за бажанням, перемішую. Кладу крем в холодильник на 1 годину.

Перемащую коржі кремом, торт зверху також змащую кремом.

Прикрашаю боки торта крихтою з одного коржа, або за бажанням. Нарізаю та смакую!
